درباره مدلسازی و طراحی آشپزخانه با اسکچاپ

آشپزخانه آماده

مدل های آماده اسکچاپ برای آشپزخانه

به اسکچاپر خوش آمدید ، اگر شما یک طراح چوب و یا Mdf کار حرفه ای هستید . یا یک مهندس معماری حتما یکی از مهمترین بخش های طراحی شما مربوط به مدلسازی سه بعدی فضای آشپزخانه با نرم افزار محبوب و دوست داشتنی اسکچاپ است .

در این فرآیند برای دستیابی به یک تصویر رندر شده واقعی که بتواند نیاز های شما را برای معرفی طرحتان عملی کند ، بدون داشتن ابزار کافی امکانپذیر نیست . به همین جهت ما در اسکچاپر تمامی نیاز شما را فراهم نموده ایم ، امیدواریم مورد حمایت شما نیز قرار بگیریم .

جالب است بدانید که همه ی فعالان در صنعت تولید فرنیچرهای چوبی ، همچون میز و صندلی و مبلمان و تخت و حتی آشپزخانه ، همه و همه از اسکچاپ برای مدلسازی استفاده می کنند. چرا که همزمان می توانند علاوه بر دستیابی به الگو ها و برش کات مستر و حتی CNC مدل خود را پیش از ساخت ببینند و ایرادات آن را برطرف کنند.

جنس متریال مورد نظرشان را پیش از هزینه روی امتحان کنند و به رنگ بندی مطلوب برسند . اگر شما آشپزخانه خود را مدل کرده اید و بدنبال متریال های آماده اسکچاپ هستید اینجا کلیک کنید .

مجموعه آشپزخانه

در اینجا مجموعه هایی انتخابی و تست شده برای شما قرار داده شده است که امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما همراهان همیشگی را فراهم کنید ، در صورتیکه هر سوال یا مشکلی داشتید از بخش تماس با ما اقدام کنید .
بارگذاری موارد بیشتر
X